Terminy konsultacji nauczycieli

W ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień konsultacji

Godzina

Sala

1.     

Adamczyk Olga

środa

10:30-11:15

3

2.     

Artemiuk Janusz

czwartek

12:10-13:10

WS 14

3.     

Barańska Karolina

piątek

12:20-13:05

03

4.     

Bicz Teresa

piątek

8:20-9:00

11

5.     

Bidyńska Joanna

piątek

11:25-12:10

208

6.     

Biela Róża

wtorek

10:30-11:25

A 1

7.     

Bielak Barbara

środa

8:20-9:20

215

8.     

Bielecka Renata

wtorek

9:25-10:10

25

9.     

Błaszczak Stanisław

środa

12:25-13:25

16

10.

Buglewicz  Urszula

piątek

10:30-11:15

2

11.

Cal Jan

czwartek

9:20-10:20

104

12.

Chęciński Grzegorz

Piątek

10:00-10:20

15

13.

Chodara Joanna

piątek

8:20-9:00

5

14.

Cioczek Janusz

piątek

8:20-9:00

23

15.

Cyrkler Małgorzata

piątek

12:30-13:15

Sala gimnastyczna

16.

Czerwińska Jolanta

wtorek

10:10-11:00

203

17.

Dąbrowska Bożena

piątek

7:20-8:00

101

18.

Dąbrowski Wiesław

wtorek

9:20-10:00

101

19.

Dmochowska Lidia

piątek

11:25-12:10

WS 05

20.

Dudek Zenon

środa

10:10-11:00

WS 08

21.

Dyszewska Magdalena

środa

9:25-10:10

25

22.

Flis Ewa

piątek

8:25-9:05

212

23.

Frodyma Anna

czwartek

9:30-10:15

 A 21

24.

Gajewska Monika

piątek

9:00-12:00

107 internat

25.

Górska Magdalena

czwartek

12:20-13:05

004

26.

Grzechnik Marzena

wtorek

9:30-10:00

209 internat

27.

Horbowska – Zaranek Katarzyna

poniedziałek

8:20-9:05

biblioteka

28.

Jabłońska Anna

Poniedziałek

13:20-14:05

5

29.

Jachacz Maria

piątek

10:30-11:15

2

30.

Kargol Małgorzata

wtorek

10:30-11:15

216

31.

Kasperkiewicz Justyna

-

-

-

32.

Kasprzak Teresa

poniedziałek

11:30-12:20

kuchnia

33.

Klimkowicz – Barbarska  Anna

-

-

-

34.

Klukowska – Fryc Iwona

czwartek

10:30-11:15

113

35.

Kociuba Dorota

wtorek

11:25-12:10

Sala gimnastyczna

36.

Kościuk Wojciech

czwartek

14:05-15:00

Sala gimnastyczna

37.

Kosz Zofia

wtorek

12:20-13:05

208

38.

Kowalczyk Magda

piątek

12:20-13:05

123

39.

Kowalczyk Mariusz

wtorek

14:00-15:00

210 internat

40.

Kowalik Michał

środa

12:00-13:05

004

41.

Kukiełka Beata

piątek

12:20-13:05

6

42.

Kulińska Agnieszka

poniedziałek

8:20-9:05

26

43.

Kuna Anna

wtorek

14:15-15:00

A 7

44.

Kuzioła Franciszek

wtorek

12:10-12:30

WS 17

45.

Łońska Marzena

piątek

8:00-9:00

24

46.

Łukaszuk Michał

poniedziałek

10:15-11:15

WS 17

47.

Minke Bożena

poniedziałek

9:25-10:10

210

48.

Mróz Monika

wtorek

12:20-13:05

210

49.

Nowakowska Beata

piątek

9:30-14:00

107 internat

50.

Nowicka Bożena

poniedziałek

11:25-12:10

124

51.

Nowicka – Baran Joanna

poniedziałek

11:25-12:10

A 2

52.

Olech Anna

czwartek

11:05-11:50

112

53.

Okoń Elżbieta

czwartek

8:20-9:05

207

54.

Oszmaniec Krystyna

czwartek

11:00-12:10

112

55.

Paciorek Joanna

poniedziałek

8:20-9:05

16

56.

Piasecka Ewa

czwartek

12:20-13:00

WS 01

57.

Poleszak Maria

poniedziałek

12:20-13:05

15

58.

Prościńska Katarzyna

środa

8:20-9:05

104

59.

Rak Katarzyna

czwartek

9:25-10:10

26

60.

Rakowska Urszula

piątek

9:25-10:10

1

61.

Rejak Jarosław

piątek

12:20-13:05

210 internat

62.

Rozwadowski Adam

Poniedziałek

12:00-13:00

Stołówka

63.

Rudzki Piotr

poniedziałek

10:10-10:30

101

64.

Samuła Iwona

wtorek

11:25-12:10

WS 15

65.

Siedlecka Katarzyna

wtorek

15:00-16:00

24

66.

Słupczyńska Grażyna

poniedziałek

10:30-11:15

12

67.

Sobieszek Sylwia

czwartek

10:30-11:15

208

68.

Sokołów Janina

wtorek

10:30-11:15

204

69.

Stawecki Tomasz

wtorek

13:20-14:05

Sala gimnastyczna

70.

Szalast Magdalena

wtorek

11:25-12:10

215

71.

Szust Alfreda

środa

8:20-9:05

207

72.

Szyszka Jacek

środa

10:30-11:15

Pokój nauczycielski

(stolarnia)

73.

Świrgoń Ewa

poniedziałek

14:05-15:00

A 5

74.

Tetera Ewa

poniedziałek

13:20-14:05

214

75.

Tkaczyk Agnieszka

środa

9:20-10:05

126

76.

Tudruj Bożena

środa

11:25-12:10

A 213

77.

Wontroba Ewa

środa

10:30-11:15

113

78.

Wójcik Sylwia

poniedziałek

12:20-13:05

3

79.

Zarębska Maria

środa

8:20-9:05

A 3

80.

Ziółkowska Renata

czwartek

10:30-11:15

22

 

 TERMINY KONSULTACJI KADRY KIEROWNICZEJ 

Nazwisko i imię

Dzień konsultacji

Godzina

Berbeć Andrzej

środa

9:00-10:00

Rakowski Marcin

wtorek

8:00-9:00

Mendelska Marta

piątek

13:00-15:00

Smala Wiesława

wtorek

10:00-12:00

 

Kontakt

Mail:  poczta@sosw1.lublin.eu

Centrala: (81) 747-66-68  FAX wew. 11

Sekretariat: (81) 747-50-75

Warsztaty Szkolne: (81) 748-18-22

Warsztaty Terapii: (81) 748-18-66

Dom Samopomocy "Absolwent": (81) 747-57-99

Zespół psych - ped

Pedagog: Marzena Łońska

Psycholog: Katarzyna Siedlecka

(81) 747-66-68  wew.35

Pedagog: Beata Nowakowska

Psycholog: Monika Gajewska

(81) 747-66-68  wew.40