INGLOT- DZIĘKUJEMY!!!

INGLOT- DZIĘKUJEMY!!!Znana na całym świecie polska marka INGLOT postanowiła wesprzeć działalność szkolnego Teatru Promienistych! Z wielką radością informujemy o wspaniałym prezencie! Firma INGLOT wyposażyła szkolną garderobę w profesjonalne kosmetyki do makijażu scenicznego. Dzięki Waszym kosmetykom możemy tworzyć wyjątkowe charakteryzacje. Serdecznie dziękujemy! Cieszymy się, że staliście się częścią naszej inicjatywy!!!

Kolekcja roślin cebulowych

FlorexpolCudowne wsparcie centrum ogrodniczego Florexpol w naszej Branżowej Szkole Wielozawodowej Specjalnej I st. nr 2 - niespodzianka dostarczona pod same drzwi w tych tak niełaskawych czasach dla wielu przedsiębiorców. Tym bardziej serdecznie dziękujemy za bardzo różnorodny gatunkowo i odmianowo zestaw urozmaiconej kolekcji cebul roślin kwitnących wczesną wiosną… i bierzemy się ostro do pracy.

 

Materiały i przybory fryzjerskie

Fryzomania - sklep fryzjerski onlineSerdeczne podziękowania dla sklepu internetowego „Fryzomania”, za wsparcie nas kosmetykami, materiałami i przyborami do naszej pracowni fryzjerskiej na warsztatach szkolnych. Jesteśmy bardzo wdzięczni, pozyskane kosmetyki będą służyły naszej młodzieży w praktycznej nauce zawodu fryzjer, a przybory usprawnią im pracę. Dzięki nim Uczniowie bedą mogli przygotowywać  się do zawodu w profesjonalny sposób.

Kontakt

Mail: poczta@sosw1.lublin.eu

Centrala: (81) 747-66-68  FAX wew. 11

Sekretariat: (81) 747-50-75

Warsztaty Szkolne: (81) 748-18-22

Warsztaty Terapii: (81) 748-18-66

Dom Samopomocy "Absolwent": (81) 747-57-99

Zespół psych - ped

Pedagog: Marzena Łońska

(81) 747-66-68 wew.35

Psycholog Katarzyna Siedlecka: wew.26

Pedagog Beata Nowakowska: wew.40

Psycholog Monika Gajewska: wew.40

sprawdź godziny pracy