Mikołaj na sportowo

Mikołaj na sportowoTradycyjnie 6 grudnia 2019 r. naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. W tym roku spotkaliśmy się pod hasłem „Mikołaj na sportowo”. Mogliśmy sprawdzić jak ciężką pracę wykonuje Mikołaj razem ze swoimi pomocnikami.

Uczniowie zostali podzielenie na cztery drużyny: Rudolfa, Elfa Henia, Szwaczki Balbiny oraz Świątecznej Piosenki. Brali udział w następujących konkurencjach: układanie świątecznych puzzli, kompletowanie stroju Św. Mikołaja, zbieranie porozrzucanych prezentów, noszenie prezentów na głowie, przenoszenie śnieżnej kuli, a nawet ciągnięcie sań z prezentami - i to wszystko przy akompaniamencie naszego szkolnego chóru. Każda klasa miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Uczniowie otrzymali prezenty - zdrowe, owocowe paczki.

To był naprawdę radosny dzień i szkoda, że Mikołaj odwiedza nas tak rzadko. Z niecierpliwością czekamy na jego wizytę w przyszłym roku. „Mikołaj na sportowo” był elementem działań realizowanego w naszym Ośrodku programu Szkoła Promująca Zdrowie. Impreza odbyła się dzięki wsparciu: Firmy Bury Sp. z o.o. - dystrybutora owoców i właściciela marki owoców i warzyw premium Rajski Ogród, która podarowała na Akcję Mikołajkową naturalne źródło owoców i minerałów w postaci paczki pysznych owoców oraz Stowarzyszenia Przyjaciół SOSW Nr 1 w Lublinie, które ufundowało batony musli dla wszystkich uczniów.

Mikołaj na sportowoMikołaj na sportowoMikołaj na sportowo

Mikołaj na sportowoMikołaj na sportowoMikołaj na sportowo

Mikołaj na sportowoMikołaj na sportowoMikołaj na sportowo

Mikołaj na sportowoMikołaj na sportowoMikołaj na sportowo

Mikołaj na sportowoMikołaj na sportowoMikołaj na sportowo

Opracowanie: Magdalena Górska, Michał Kowalik
Zdjęcia: Beata Nowakowska

Opublikował: Jacek Słupczyński

Kontakt

Mail: poczta@sosw1.lublin.eu

Centrala: (81) 747-66-68  FAX wew. 11

Sekretariat: (81) 747-50-75

Warsztaty Szkolne: (81) 748-18-22

Warsztaty Terapii: (81) 748-18-66

Dom Samopomocy "Absolwent": (81) 747-57-99

Zespół psych - ped

Pedagog: Marzena Łońska

Psycholog: Katarzyna Siedlecka

(81) 747-66-68  wew.35

Pedagog: Beata Nowakowska

Psycholog: Monika Gajewska

(81) 747-66-68  wew.40