Mistrzostwa Województwa w Unihokeja

Mistrzostwa Województwa w UnihokejaW czwartek (21 listopada) w naszej szkole odbyły się zawody sportowe o randze Mistrzostw Województwa w Unihikeja. Turniej został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych; do lat 15 i open. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Weronika Zaborek, Kamil Głos, Sebastian Gospodarek, Mateusz Orłowski, Łukasz Poniatowski walczyli w grupie Open wraz z drużynami z Puław, Karczmisk i Włodawy. Wygrali wszystkie mecze nie tracąc przy tym żadnego gola. Zawodnicy obronili Mistrzostwo Województwa z tamtego roku.

Wyniki poszczególnych meczów: SOSW nr 1 w Lublinie - SOSW Włodawa 6:0, SOSW nr 1 w Lublinie - SOSW Puławy 1:0, SOSW nr 1 w Lublinie - SOSW Karczmiska 9:0.

Na Ogólnopolski Turniej Unihokeja w Elblągu, który odbędzie się w dniach 29.11 - 1.12 2019 roku zostali powołani do kadry województwa następujący zawodnicy: Weronika Zaborek, Kamil Głos, Sebastian Gospodarek, Łukasz Poniatowski oraz Dominik Sergiel, który dziś był nieobecny z powodu choroby. W kategorii młodszej wygrała drużyna z Bystrzycy. Organizatorem zawodów była nasza szkoła oraz SPS nr 26 w Lublinie. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pysznymi rogalami przygotowanymi przez naszych piekarzy pod nadzorem pana Jana Cala, a nauczyciele wychowania fizycznego ufundowali puchary oraz dyplomy. Głównymi sędziami byli: Wojciech Kościuk i Grzegorz Sznajder.

Mistrzostwa Województwa w UnihokejaMistrzostwa Województwa w Unihokeja

Opracowanie i zdjęcia: Wojciech Kościuk
Opublikował: Jacek Słupczyński

Kontakt

Mail: poczta@sosw1.lublin.eu

Centrala: (81) 747-66-68  FAX wew. 11

Sekretariat: (81) 747-50-75

Warsztaty Szkolne: (81) 748-18-22

Warsztaty Terapii: (81) 748-18-66

Dom Samopomocy "Absolwent": (81) 747-57-99

Zespół psych - ped

Pedagog: Marzena Łońska

Psycholog: Katarzyna Siedlecka

(81) 747-66-68  wew.35

Pedagog: Beata Nowakowska

Psycholog: Monika Gajewska

(81) 747-66-68  wew.40