Wojewódzki Turniej Unihokeja

Wojewódzki Turniej UnihokejaWojewódzki Turniej Unihokeja został zorganizowany przez SOSW nr 1 w Lublinie, SPS nr 26 w Lublinie oraz ZSS "Sprawni Razem". W rozgrywkach udziałwzięło osiem szkół specjalnych z terenu województwa lubelskiego. Zawody odbyły się systemem grupowym. Wylosowano dwie grupy:

4. SOSW w Bystrzycy.

Po rozegraniu 12 meczów w grupach, do dalszej gry w systemie pucharowym, awansowały następujące drużyny tworząc pary półfinałowe:

• SOSW nr 1 w Lublinie - SPS nr 26 w Lublinie
  • SOSW w Puławach - SOSW we Włodawie

Półfinały wygrały drużyny Puław oraz naszej szkoły tworząc parę finałową. O trzecie miejsce spotkały się zespoły z SPS nr 26 w Lublinie i SOSW we Włodawie. Po zaciętej grze III miejsce zdobyła szkoła z Włodawy. Na zakończenie zawodów został rozegrany finał. Przy gorącym dopingu i bardzo wyrównanej, szybkiej rywalizacji lepsi okazali się uczniowie naszej szkoły. Wygrywając 1:0, zostają Mistrzem woj. lubelskiego na najbliższy rok. Siedmiu uczniów z naszej szkoły zostało powołanych do kadry woj. lubelskiego na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2018 r. w Elblągu.